Geri Bildirim

Ozanavir - Doğal Koruma

435

FİRMANIN İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • #doğalbağışıklık
  • #bağışıklıkgüçlendirici
  • #ozonterapi
  • #ozontedavi
  • #covid19testi
  • #ozonkapsülü

FİRMA HAKKINDA

Doğal Bağışıklık Güçlendirici Ozon Kapsülü

Ozanavir Ozon Kapsülü Nedir?

Ozanavir E ve D vitamini içeren Türkiye'nin ilk ve tek bakanlık onaylı ozon kapsülüdür. Ozonun kapsül formunda üretilebilmesi sadece zeytinyağı içerisine hapsedilmesi ile mümkün olmaktadır. (Zeytinyağının ozonize edilmesi yaklaşık bir ay kadar süren özel bir işlemdir.) 

Hastalıkların tedavi süreçlerini hızlandırma ve bağışıklığı artırma amaçlı yapılan ozon terapilerinin kapsül formudur. Ozanavir, hem korona virüse karşı bağışıklık güçlendirici gıda takviyesidir. İlaç değildir. 

Ozon kapsülünün faydaları nelerdir?

Zenginleştirimiş oksijen olarak da tanımlayacağımız ozonun sayısız faydaları vardır. Corona ve benzeri tüm virüslere karşı bağışıklık gücünüzü artırır. Enerji verir. Gün boyu zinde kalmanızı sağlar. Kan dolaşımını düzenler; kırmızı kan hücrelerinin oksijen taşıma kapasitesini artırarak hücresel düzeyde dokuların daha iyi beslenmesini sağlar. Kalp, şeker, tansiyon, astım vb. kronik hastalıkların tedavi süreçlerine yardımcı olur.

Diğer Vitamin takviyelerinden farkı nedir?

Vücudumuzun en temel ihtiyacı oksijendir. Pek çok hastalığın kökeninde ise yeterli oksijen alamamak yatmaktadır. İşte Ozanavir tam da bu ihtiyacı karşılamak için üretilmiştir. Ozanavir gücünü ozondan yani zenginleştirilmiş oksijenden alarak etkisini gösterir. Hammadesi sadece oksijen olduğu için vücuda alındıktan sonra tekrar oksijene dönüşerek kaybolur. Diğer takviyelerden farklı olarak ardında hiç bir kalıntı bırakmaz. 

Ozanavir içerek ozon terapisi mi yapmış oluyorum?

Evet. Düzenli olarak kullandığınızda zor ve zaman alan ozon terapilerinden alacağınız faydanın aynısını her gün bir kapsül Ozanavir içerek de alabilirsiniz. Üstelik ozon tedavisine kıyasla çok daha ekonomik.

Ozon Kapsülünün yan etkisi var mı?

Ozonun yani oksijenin bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Güvenle kullanabilirsiniz. Ozanavir alarak vücudunuza bol oksijen almış olursunuz. Üstelik günlük ihtiyacınız olan E ve D vitamini de aynı kapsülde bir arada.