FİRMA KAYIT
Geri Bildirim

Tatilde Kirala

488

FİRMANIN İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • #tatil
  • #kiralikvilla
  • #lükstatil
  • #denizmanzaralıvillalar
  • #villakirala

FİRMA HAKKINDA

Yeni nesil ev ve tekne kiralama sitesi tatildekirala.com, "Otellere dünyanın parasını harcama; tatilde kirala, rahat konakla" mottosuyla yola çıktı. Kısa dönemli konaklama platformumuzda günlük, haftalık ve aylık olarak kiralanabilen uygun fiyatlı lüks villalar, mobilyalı daireler, havuzlu evler ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Tatilini mavi sularda geçirmek isteyenlerle de yüzlerce farklı tekne ve yat alternatifimizle buluşuyoruz.

Müşteri destek ekibimizle birlikte, tamamı Türk sermaye ile geliştirilmiş yazılım altyapısı yardımı ile sizlere benzersiz bir deneyim sunmayı hedefliyoruz. Tatilinizi en rahat şekilde geçirmeniz için ev ve tekne kiralama alternatifleri sağlıyor, turizm dünyasında sağlam bir kapı açıyoruz. Tatilinizi planlamadan önce iyi insanlardan oluşan, genç ve dinamik ekibimizle tanışmayı unutmayın.

Hedefimiz, Türkiye merkezli bir bilişim ve turizm firması olarak hızla değişen pazar koşulları içinde kişiselleştirilmiş ve müşteri odaklı yapısıyla gelecek 5 yıl içinde Türkiye'de pazar lideri olup, Avrupa ve Orta Doğu'da ise ev turizm'i alanında ilk 5 firma arasında olmak.