Geri Bildirim

Tek Saat

218

FİRMANIN İLETİŞİM BİLGİLERİ

FİRMA HAKKINDA

Tek Saat şirket sahiplerinin saat kültürleri, aileden gelen bir biçimde üç kuşaktır devam etmektedir. Tek Saat adıyla 2016 ‘dan bu yana saat sektöründe faaliyet göstermektedir. 1994 yılından itibaren dünyaca ünlü markaların saatlerinin Türkiye 'deki tek yetkili temsilciliğinin alınmasıyla şirketimiz, kendi organizasyonu doğrultusunda geliştirmiş olduğu dağıtım ve servis ağı ile müşterilerine sadece ürün satışı değil, sağladığı hızlı ve etkin teknik servis hizmetiyle de daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla bayiliklerinin sayısını arttırmıştır.
 
Hali hazırda Tek Saat; satışını yapmakta olduğu uluslararası markalarla, kendisine ait ülke çapındaki tecrübesini ve vizyonunu olgunlaştırarak sektörde öncü kuruluş haline gelmiştir. Global dünya ve hızla gelişen teknolojinin gereği olarak, farklı grup şirketleri ile 2004 yılından beri online kanallara yapmakta olduğu saat tedarikçiliğini, Tek Saat ‘in kurulması ile birlikte kendi sitesinden direk nihai tüketicilere ürün ulaştırarak yeni bir boyuta taşımıştır.
 
Kuruluş amacıyla Tek Saat, şirket yapısının temeline müşteri memnuniyetini koymuştur. Temsilciliğini veya satışını yaptığı markalar ile ilgili günümüzün ihtiyaçlarına paralel ürün ve pazarlama konsepti odaklı, dünyaca tanınmış markaların Türk tüketicisine ilk elden, aracısız olarak sunumunu ilke edinmiştir. Tek Saat, saat sektörü ile online kanalları sentezleyerek, kalite ve güvenirlilik açısından kendisinden bekleneni gerçekleştirmekte ve özellikle online saat mağazacılığının sağlıklı gelişimi için yaptığı çalışmalarla öncülüğünü her zaman sergilemektedir.