Geri Bildirim

Yard. Doçent Dr. Zahide Küçük

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

892

KİMDİR?

1983 yılında Kırıkkale’ doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Ankara’da tamamladım. 2007 yılında Erciyes Üniversitesi  Tıp Fakültesinden mezun oldum. 2014 yılında Ankara Eğitim Araştırma Hastanesinde ihtisasımı tamamlayarak Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı ünvanını aldım. 2018 yılında Yüksek İhtisas Üniversitesi Koru Hastanesinde doktor öğretim görevlisi olarak akademik hayatıma başladım.

Anne adaylarının sağlıklı bir gebelik dönemi geçirebilmeleri için çeşitli toplantılar, seminerler düzenledim, gerek sosyal medyada gerekse yazılı basında gebelik ve doğum hakkında yazılar yazarak sağlıklı nesillerin temelini atmada anne adaylarına yardımcı olmaya çalıştım. Biliyorum ki sağlıklı gebelik ve sağlık doğum sağlıklı anne ve bebek demek; sağlıklı anne ve bebek; temeli sağlam her zaman ilerleyen önü açık nesiller demek…

Sorumluluk bilinci, bulunduğum noktada ulaştığım bilgi, deneyim ve en iyisini yapma arzusu ile mesleğimi büyük bir zevkle sürdürüyorum.  Hayatımda en büyük desteğim; annem… Bugünlere gelmemi sağlayan en özel kişi benim için. Bu zor mesleğimde bana umut kaynağı, yaşam desteği olan ise oğlum ve kızım.. Onların varlıkları hayatımdaki  tüm zorlukları kolaylaştırdı.

Annelerimiz ve  sağlıklı bebekler için büyük bir zevkle çalışmaya, araştırmaya ve yazmaya devam edeceğim. 

DEVAMI...

YAZILAR (72)