Geri Bildirim
Göz Çevresi Estetik Problemleri
Göz Çevresi Estetik Problemleri

Göz Çevresi Estetik Problemleri

33

Göz çevresi problemlerine nasıl tedaviler uyguluyoruz?

Her hasta kendine özgüdür çünkü herkesin ifadesi çok farklıdır. Burada bizim hastaya yaklaşımımızdaki esas amaç hastanın daha pozitif daha sağlıklı ve doğal nasıl görünebileceği yönündeki tedavi seçeneklerini ona sunmak ve açıklamaktır.

BOTOX TEDAVİSİ: Göz çevresindeki kırışıklıkları 2-3 günde yok eden ve kendine güvenli, enerjik bir görünümü kazandıran çok pratik, minik ama çok etkili değişikliği hedefler.

DOLGU TEDAVİSİ: Özellikle gözaltındaki çökük ve yorgun  görünümü yok etmek için bazı tedavilerle de kombine kullandığımız bir yöntemdir. Hastaya aynı zamanda şakak ve jawline dolgusu ile destekleyerek harika bir görünüme 20 dk içinde kavuşmasını sağlayabiliyoruz.

İP ASKI TEDAVİSİ: Hastanın  beklentisine göre ip askı ile ameliyatsız kaş kaldırma, badem göz ve yüz toparlama muayene odasında yarım st suren bir girişim ile uygulanabilmektedir. Kalıcılığı ip çeşitlerine göre değişmek ile beraber 6ay ile 2 yıl arasındadır.

GENÇLİK AŞILARI VE MEZOTERAPİ: Özellikle gözaltı morluklarından ve göz çevresi ince kırışıklıklarından şikayetçi hastalarımız için mezoterapi kokteylleri, hibrit dolgular kullanabiliyoruz. Yüz ve boyun bölgesinde de etkili olan bütünleyici tedavileri uygulayabilmekteyiz.

Kaynak : https://www.ozgulugurtay.com/tr/tedaviler/goz-cevresi-estetik-problemleri-5


Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı