FİRMA KAYIT
Geri Bildirim
Hamilelik ve Doğum Sürecindeki En Büyük Yardımcınız : Doğum Paketim
Hamilelik ve Doğum Sürecindeki En Büyük Yardımcınız : Doğum Paketim

Hamilelik ve Doğum Sürecindeki En Büyük Yardımcınız : Doğum Paketim

1309
  • "Doğum masraflarımı nasıl kontrol altına alabilirim?"
  • "Hamilelik sürecinde en iyi sağlık hizmetini en uygun fiyata nerede alabilirim?"
  • "Yıllık hatta aylık fiyat artışlarından korunabilmemim bir yolu var mı?"
  • "Doğum sonrası bebeğim için sağlık sigortası yaptırabilir miyim?

Annelik yolculuğunda her şeyin başı sağlık! Bu eşsiz yolculuğa aklınızdaki soruların gölgesi düşüyorsa, hem içinizi hem de bütçenizi rahatlatacak çözümler Doğum Paketim’de ! Kapsamlı, hesaplı ve 7/24 ulaşılabilir hamilelik/doğum/yenidoğan sigortası Doğum Paketim ile tanışın; hem bebeğinizin hem kendi sağlığınızı garanti altına alın.

Türkiye'nin önde gelen A sınıfı hastanelerinde, yüzlerce uzman doktor desteği ile yüzde 50'e varan oranlarda maliyet avantajı sunan sağlık sigortası paketleriyle, hiçbir ek ücret ödemeden ve bekleme olmaksızın hayatınızın mucizesine sağlık ve güvenle kavuşabilirsiniz.

Diyetisyen, psikolojik destek, diş bakımı, emzirme eğitimi ve bebek bakım çantası gibi birçok ek hizmetin dahil olduğu kişiye özel hamilelik ve doğum sağlık sigortası paketlerine, 9 taksit imkanıyla yararlanabilirsiniz.

Doğum/hamilelik/yenidoğan sağlık sigortası yaptırmanın size sağlayacağı avantajlar:

  • Hamileyken alınan doğum sigortası ile doğum öncesi ve sırasında oluşabilecek ek masraflar sigorta şirketi tarafından karşılanır. Böylece bütçeniz bebeğinize kalır.
  • Doğum sigortası paketleri, ek hizmet seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı tamamen karşılamak üzere size özel hale getirilebilir.
  • Hastane ve doktor tercihinde tamamen özgürsünüzdür.
  • Öngörülemeyen masraflar bu süreçte asla canınızı sıkamaz.
  • Stresten uzak durmanız gereken bu dönemde, en büyük yardımcınız kapsamlı bir doğum/hamilelik sağlık sigortası olacak.

20 yıla yaklaşan sektör tecrübesiyle bugüne dek binlerce anneyi sağlık ve güvenle mucizelerine kavuşturan Doğum Paketim ile bebeğiniz de artık sağlık sigortası kapsamında. Bebeğinizin olası rahatsızlıklarının izlenebilmesi amacıyla doğumdan iki hafta sonra aktif hale gelen yenidoğan sağlık sigortası, tüm sigorta şirketlerinde aynı bekleme süresine sahip. Doğum Paketim'in farkı ise kapsamında! Bebek sağlık sigortası ile doktor, hemşire, aşı, ultrason cihazı, işitme testi, laboratuvar testleri ve kuvöz masrafları teminat altına alınırken, 7/24 müşteri hizmet desteği ile aklınızdaki tüm sorular cevaplarını buluyor.

Hamilelik öncesinde, hamileliğiniz sırasında ya da bebeğiniz için yararlanabileceğiniz 9 farklı sağlık sigortası seçeneği ile ihtiyaçlarınıza ve aklınızdaki sorulara yanıt vermek için bir tık uzaklıktayız:

Çağrı merkezi no : 0850 450 80 08

Whatsapp hattı : 0555 106 5000

Sabit Hat : 0212 211 70 11

www.dogumpaketim.com

İnstagram :  https://www.instagram.com/dogumpaketim/

Facebook :  https://www.facebook.com/dogumpaketim