Geri Bildirim
Yeni Doğan Bebek Takımı Modelleri
Yeni Doğan Bebek Takımı Modelleri

Yeni Doğan Bebek Takımı Modelleri

80

Yeni doğan bebek takımları yavrunuza giydireceğiniz ilk kıyafetlerden, giysilerden oluşması bakımından ayrıca önem arz eder. Anne rahminden itibaren itina ile korunma ihtiyacı duyan bebekler, doğduklarında da kendilerini güvende hissedecekleri, sıcak tutacak ve vücutta tahrişe, pişiğe vs. neden olmayacak takımlar ile sarıp sarmalanmalıdır. Örneğin, bu ilk etapta hastane çıkış seti ürünleri her zaman başı çeker. %100 pamuk kumaşından imal edilen hastane çıkış setleri ebeveynlerin çokça talep ettiği bebek takımları arasında yer alır. Mavi, pembe gibi renkler ile süslenen, doğumdan sonra eve gelene kadarki süreçte tercih edilebilecek hastane çıkış setleri, belirli bir süreç içerisinde yavrunuzun giyinmeye devam edeceği yeni doğan takımı da olabilir.

Yeni doğan bebek pijama takımı da markaların kaliteli birçok kumaştan imal edilen modelleri ile ebeveynlerin / bakım verenlerin dikkatini çeker. Sade, süslü, desenler ile zenginleştirilmiş pijama takımları da özellikle pamuk gibi kaliteli kumaşlardan üretilen modelleri ile çokça tercih edilir. Yavrunuzun huzurlu ve konforlu bir uykuyu tatması için en az sessizlik, rahat bir beşik kadar kaliteli pijama takımları da önemlidir. Ayrıca yeni doğan bir bebek takımı erkek ve kız çocuklarına özgü olarak tasarlanır. Prematüre bebekler için üretilen alt & üst takımları da farklı birçok renk ve desen ile donatıldığından en doğru tasarımı tercih edebilirsiniz. Tüm bu ürünler ile beraber bebek zıbını da pamuklu kumaşlardan imal edilen, ciltte rahatsızlık hissi uyandırmayan modelleri ile bebek giyiminin önemli bir parçasıdır. Şapkalı, patikli, eldivenli birçok seçeneğe sahip olan bebek zıbınları, bebeğinizin kıyafet dolabını dört dörtlük bir şekilde doldurmak istediğinizde tercih edebilecekleriniz arasında. Zıbınlar 5’li, 10’lu gibi setler halinde satışa sunulan seçenekleri ile de oldukça kapsamlı bir yeni doğan bebek giyimi alışverişi yapmanızı sağlar.

Tulumlar da özellikle çetin kış şartlarında yavrunuzu soğuklardan mükemmelen korumanız için alabileceğiniz ürünler arasında. Kaliteli kumaşlardan imal edilen, şapka ile beraber tasarlanan tulumlar, yeni doğan bebeğinizin ihtiyaç duyacağı güven hissini inşa etmenizi de kolaylaştırır. İlaveten; yakınlarınızın anne-baba olmalarını kutlamak, yavrularının ihtiyaçlarını gidermek için yeni doğan bebek hediyeleri olarak da bu tür takımlardan alabilirsiniz.