FİRMA KAYIT
Geri Bildirim
Braun PRT2000 Dijital Ateş Ölçer İncelemesi
Braun PRT2000 Dijital Ateş Ölçer İncelemesi

Braun PRT2000 Dijital Ateş Ölçer İncelemesi

652

Dijital ateş ölçerler, minik yavrunuzun ateşini ölçmenize imkân sağlayan ürünlerdir. Braun PRT2000 dijital ateş ölçer, age precision teknolojisi ile geliştirilmiş yaşa göre ayarlanabilir ateş rehberleri özelliği sayesinde bebeğinizin sağlığı hakkında bilgi sunan dijital ateş ölçer ürünleri arasında yer alıyor.

Ergonomik tasarımı ile öne çıkan Braun PRT2000, bebeğinizin ateşini 8 saniye gibi kısa bir sürede ölçmenize olanak sağlıyor. Oldukça kullanışlı olan bu ürün, renk kodlu LCD ekranı sayesinde bebeğinizin ateş derecesine göre renk değiştiriyor. Bu da sonuçları kolay bir biçimde yorumlayabilmenize olanak sağlıyor.

Age Precision Teknolojisi

Patentli Age Precision® teknolojisine sahip Braun PRT2000 dijital termometre, yaşa göre ayarlanabilir ateş rehberi sayesinde çocuğunuzun ateşini tahmin olmaktan çıkarır. Bu sayede bebeğinizin sağlık durumu ile ilgili atacağınız adımları, net bir hale getirebilirsiniz.

Ölçüm Değerlerini Hatırlatma

Braun PRT2000 dijital ateş ölçer, ateşi takip etmek amacıyla önceki ölçümleri kaydetmenize olanak sunuyor. Bu da bebeğinizin ateş derecesini önceki ölçümler ile kıyaslayarak not etmenize olanak sağlıyor.

Bebek sağlığı açısından oldukça önemli olan bu dijital termometre, esnek uç sayesinde minik bebeğinizi rahatsız etmeden ateşini ölçmenize imkân sağlar. Ayrıca Braun PRT2000 termometrenin ucu BPA içermemesi sebebiyle ölçüm sırasında bebeğinizin cildinin tahriş olmasının da önüne geçer.

Ateş Rehberliği Özelliği

Braun PRT2000 dijital ateş ölçer, yaşa göre ayarlanabilir ateş rehberliği özelliği sayesinde bebeğinizin vücut sıcaklığının yaşına göre normal olup olmadığı hakkında bilgi verir. Ayrıca sıcaklığın yorumlanmasına yardımcı olmak amacıyla LCD ekranın rengi de ölçüm derecesine göre renk değiştirir. Bu sayede bebeğinizin vücut sıcaklığı hakkında net bilgi edinebilirsiniz.

BPA içermeyen esnek ucu ile öne çıkan Braun PRT2000, bebeğinizin vücut sıcaklığı hakkında kısa sürede doğru bilgi edinmenizi sağlar. Bu ürünü en uygun fiyatları ile satın almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.