FİRMA KAYIT
Hamilelik Bulantılarına Çare :  Taze Hindistan Cevizi

Hamilelik Bulantılarına Çare : Taze Hindistan Cevizi

421

Taze Hindistan Cevizi, vitamin, antioksidan ve mineraller bakımından oldukça zengindir. Hamilelik döneminde olan anne adaylarının destekleyici yiyeceklerinden birisidir. Suyunun sıfır kolesterol içermesiyle de anne adayının fit görünümünü korumasına yardımcı oluyor.

Mide Bulantısını Önlüyor, Bağışıklık Sistemini Destekliyor
Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanları Taze Hindistan Cevizi’nin önemli olduğunu ve hamileler için özellikle mide bulantısında birebir etkili olduğunu söylüyor. Hindistan Cevizinin hamilelik süresince oluşan anormallikleri de engellediğini kaydediyor. Ayrıca bağışıklık sistemini desteklemekte ve anneyle bebekte oluşabilecek hastalıklara karşı korumaktadır.

Parazit Oluşumunu Önlüyor, Tiroidi Tedavi Ediyor
Taze Hindistan Cevizi suyu düzenli tüketildiğinde parazit oluşumunu önlediğini ifade edilmektedir. Tiroid hastalığında iyileştirici özelliği bulunuyor. Özellikle epilepsi tedavisinde de kullanılmaktadır. Sakinleştirici etkisi vardır. Kansere karşı savaşçı olma özelliği de bulunan bu meyvenin kemik erimesinden ülsere kadar pek çok hastalığa iyi geldiğini söyleyebiliriz.

Düzenli Kullanımda Karın Yağlarını Gideriyor
Sağlıklı kilo verme ve beslenmelerde ara öğün olarak Taze Hindistan Cevizi önerilmektedir. Tok tutucu özelliği ile çok acıkanlar için bir panzehir görevi görüyor. Yaz günlerinde düzenli kullanılması halinde karın yağlarını eritmektedir.