FİRMA KAYIT
Geri Bildirim
Kiwi Baby KBABY91 Bebek Telsizi İncelemesi
Kiwi Baby KBABY91 Bebek Telsizi İncelemesi

Kiwi Baby KBABY91 Bebek Telsizi İncelemesi

1758

Bebek güvenliği, anne ve babalar için oldukça önemli bir konudur. Bebek güvenliğinin sağlanması amacıyla ebeveynler, çeşitli teknolojik cihazlar kullanılır. Bunlardan biri de elbette dijital bebek telsizi çeşitleridir. Kiwi Baby KBABY91 Bebek Telsizi, birçok ebeveynin severek kullandığı ürünler arasında yer alıyor.

Bebeğinizin Güvenliğini Sağlayın

Minik bebeğiniz uyurken ev içindeki işlerinizi halletmek istiyorsanız bebek telsizleri ile bebeğinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Kiwi Baby KBABY91 Bebek Telsizi, işlerinizi yaparken bebeğinizi duymanıza olanak sağlayan bir üründür.

20-40 Metreye Kadar Verimli Çekim Alanı

Kiwi Baby KBABY91, verimli çekim alanı ile 20-40 metreye kadar bebeğinizi duymanıza imkân sağlıyor. Evde işlerinizi yaparken aklınızın bebeğinizde kalmasının önüne geçen bir üründür. Sese duyarlı çalışma sistemi sayesinde bu ürün, bebeğinizi dinlemenizi sağlar.

Gürültüsüz net sesi duymanızı sağlayan Kiwi Baby KBABY91 aynı zamanda LED ışıklı ses göstergesi ile bebeğinizin sorun yaşayıp yaşamadığı hakkında net bilgi edinmenize yardımcı olacaktır. Telsizdeki ses hassasiyet ayarını ve hoparlör ses ayarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bu sayede yüksek sesli bir ortamda veya sessiz bir ortamda bebeğinizi kusursuz bir biçimde dinlemenize olanak sağlar.

Bebeğinizin Güvenliği İçin Kiwi Baby KBABY91 Bebek Telsizi

Hoparlör ile telsiz arasında bağlantı kurulduğunda ürün, uyarı sesi verir. Bu da içiniz rahat bir biçimde evdeki diğer işlerinize odaklanmanızı kolaylaştırır. Ürünü şarj ederek gün boyunca kullanabilirsiniz. Bebeğinizin güvenliğini sağlamak ve her durumda onun yanında olmak için Kiwi Baby KBABY91 Bebek Telsizi, aradığınız ürün olabilir.

Ebeveynler için mükemmel bir alet olan bu ürünü uygun fiyat seçenekleri ile satın almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.