FİRMA KAYIT
Geri Bildirim
Rottweiler Fiyatları 2023
Rottweiler Fiyatları 2023

Rottweiler Fiyatları 2023

2732

Rottweiler Fiyatları konusunda ortalama bir değer verilecek olursa 3000 TL ile 8000 TL arasında bir rakam söylemek mümkündür. Rottweiler fiyatlarında değer aralığının bulunması pek çok nedenden dolayıdır. Bunlardan ilki fiyatları değiştirebilecek unsurlardır. Yaş, cinsiyet, sağlık durumu, şecere, aşı ve diğer pek çok bağlayıcı unsur fiyatı makul derecede arttırabilir yada düşürebilir.

Yavru rottweiler fiyatları ise ortalama olarak en aşağı fiyat 2.500 TL’den başlar. Konu ile ilişkili yavru köpeğin eğitiminin olması fiyatı belli bir miktar değiştirebilir.

Rottweiler fiyatlarında değişime neden olan faktörleri yani yaş, şecere, sağlık ve aşı durumunu sahiplenme öncesi sahiplenilecek kişiden öğrenmek gerekir.

Macar Rottweiler ve Alman Rottweiler hem karakteristik özellik yönünden hem de fiyat yönünden birbirlerinden ayrılırlar. Macar Rottweiler yavru fiyatı 4.500 TL ile 18.000 TL gibi rakamlar arasındadır. Alman Rottweiler ise 2.500 TL ile 11.500 TL arasındadır.

Rottweiler fiyat konusunda ırk olarak alt dallara ayrıldığında farklılık görülebilir. Bunun nedeni fiyatın belirlenişinde karakteristik özelliğin yer almasıdır.

 Dış görünüşü son derece sevimli, siyah kürk rengi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Rottweiler cinsi köpeğin sahiplenme öncesi eğitim düzeyi başta olmak üzere genel sağlık durumu ve aşılarının tam olup olmadığı hakkında pek çok bilgiyi edinmek gerekir. Ayrıca sahiplenildikten kısa bir süre sonra köpeği genel bir muayeneye sokmak gerekir.

Kaliteli ve son derece sağlıklı mamalar ile besleyip günlük egzersiz ihtiyacını karşıladıktan sonra  köpeğin uzun süre sahibi ile mutlu anılar biriktireceğini söylemek mümkündür.

Sağlıklı ve Orijinal ırk Safkan Rottweiler Yavrusu bulabileceğiniz bir link bırakıyorum :

https://www.patibul.com/17/rottweiler

Rottweiler cinsi köpekler ortalama olarak 8 ila 10 yıl yaşam süreleri vardır. Bu yaşam süresini kaliteli ve sağlıklı yaşam ile uzun tutmak mümkündür.

Köpeği sahiplendikten sonra özellikle yavruların çok hızlı eğitme ve ev kurallarına alıştığını görmek mümkündür.  Eve daha hızlı alışması ve evde var olan diğer evcil hayvanlara karşı oldukça uyumlu olması için eğitimini destekleyecek oyunlar oynamak gerekir.

Ödül mamaları ve uzun soluklu yürüyüşler köpeğin stres seviyesini azaltarak eğitime daha hazır bir şekilde olmalarını sağlar. Ek olarak rottweiler cinsi köpek sahibine karşı çok dikkatlidir ve bağlıdır.

Tüm sağlıklı orijinal yavru köpek ilanları için bu siteye göz atabilirsiniz :

www.patibul.com/1/kopek-ilanlari