Geri Bildirim
Tatillerde Çocuklar İçin Yapılabilecek Aktiviteler
Tatillerde Çocuklar İçin Yapılabilecek Aktiviteler

Tatillerde Çocuklar İçin Yapılabilecek Aktiviteler

24

Çocukların tatile girmesi, ebeveynlerin aktivite arayışına girmesine sebep oluyor. Tüm yıl boyunca okul ve ev arasında mekik dokuyan çocuklar gerek resmi veya bayram tatillerinde gerekse yarı yıl ve yaz tatillerinde eğlenmek istiyor. Bu sebeple aileler de tatillerde çocuklar için yapılabilecek aktiviteler arayışına giriyor. Tatillerde eğlenceli vakit geçirmek isteyen çocuklar için birçok seçenek bulunuyor. Çocuğunuzun tatillerde eğlenmesini sağlayacak aktiviteleri sizler için bir araya getirdik.

Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Malatya, Mersin, Sakarya, Samsun, Tekirdağ gibi birçok şehirde bulunan Playland mağazalarında çocuğunuzla birlikte tatilleri, eğlenceli ve keyifli bir biçimde değerlendirebilirsiniz. Çocuk parkı olarak dizayn edilen mağazalarımızda birçok çeşit oyuncak ile çocuğunuz eğlenerek sosyalleşebilir. Mağazalarımızda çocuğunuz, yaşıtlarıyla arkadaşlık ilişkileri kurarak iletişim yeteneğini geliştirebilir. Çocuklar için eğlence alanları dendiğinde ilk akla gelen mekanlar arasında yer alan mağazalarımızda çocuklarınız eğlenceli vakit geçirirken siz de ebeveyn olarak onun mutlu anlarına şahitlik edebilirsiniz. Her yaştan çocuğun oyun oynayarak eğlenmesine olanak sağlayan Playland mağazalarımızda çocuğunuz, sınırsız eğlencenin tadına varacaktır.

Rengarenk ambiyansı ile çocukların mutlu olmasını sağlayan mağazalarımızdaki oyuncak çeşitliliği, çocukların eğlenmesine ve heyecanlanmasına sebep oluyor. Kum havuzu oyun alanlarında çocuğunuz kaydıraktan kayarak vücut derinliğini keşfederken öte yandan trambolin alanlarımızda en yükseğe zıplayabilir! Diğer yandan Playtown ve Softplay konseptleri ile çocuğunuz, birçok oyunu ve çeşitli meslek dallarını eğlenerek öğrenecektir. Playland mağazalarımızda bulunan üniteler ve oyuncaklar ile çocuğunuzun hem fiziksel yönden hem de bilişsel yönden gelişmesini de sağlayabilirsiniz. Tatillerde çocuklar için yapılabilecek aktiviteler arasına Playland mağazasını ziyaret ederek sınırsız eğlenmesini eklemenizi önerebiliriz.

Kaynak : https://www.playland.com.tr/haberler/tatillerde-cocuklar-icin-yapilabilecek-aktiviteler-8