Geri Bildirim
Yeni Anneler için Tesettür Giyim Modelleri
Yeni Anneler için Tesettür Giyim Modelleri

Yeni Anneler için Tesettür Giyim Modelleri

54

Tesettür giyim içerisinde farklı zamanlarda, mevsimlerde, koşullarda tercih edilebilecek envaiçeşit ürün yer alıyor. Bu giyim içerisinde yer alan en popüler ürünlerden biri de tesettür elbise modelleri arasında karşılığını buluyor. Spor elbiseler, fırfırlı ve süslü elbiseler, kuşaklı elbiseler tesettür elbiseleri içerisinde öne çıkan modellerden bazıları. Örneğin şeritli spor elbiseler, siyah ağırlıklı olması ile de sade ve düz giyimi tercih edenleri kendine çekebiliyor. Günlük yürüyüşlerde, arkadaş buluşmalarında, sportif zamanlarda tercih edilebilen bu elbiseleri ise viskon desenli kemerli tesettür elbiseleri takip ediyor. Günlük zamanlar yerine daha özenle hazırlanılması gereken bir davet olduğunda örnekse bu tür desenli ve kemerli tesettür elbiseler çokça tercih edilebiliyor. Büzgülü elbiseler de pembe, yeşil, kahverengi gibi birçok rengi ile çeşitlilik sunuyor.

Tesettür abiye modelleri de bu giyim içerisinde çokça tercih edilen ürünler. Beli lastikli abiye elbiseler, özel davetlerde, düğünlerde, etkinliklerde öne çıkabiliyor. Daha koyu renkleri ve sade giyimi tercih edenler ise seçimlerini düz siyah abiyelerden yana yapabiliyor. Farklı beden ölçülerine ve kesim tarzlarına sahip olan abiyeler, vücut hatlarını belli etmeyen, şık ve zarif tasarımları ile tesettür giyimin popüler ürünleri arasında yer alıyor.

Tesettür tulum modelleri de kolyeli, şifon detaylı, kuşaklı, çiçek desenli gibi pek çok ayrıntıya sahip. Desenleri sevenler daha çok çiçek ve benzeri motifler ile süslenmiş tulumları tercih ederken kolye gibi farklı detaylara sahip modeller de cafcaflı tasarımlar olarak öne çıkıyor.

Tesettür kombinleri de şal-saat, şallı takım gibi seçenekleri ile öne çıkıyor. Tesettür giyimin öne çıkan üst giyim ürünlerinden biri ise gömlekler. Cepli, kareli gömlekler, oduncu gömlekleri, salaş gömlekler, balon kollu gömlekler de tesettür giyim tasarımlarında dikkat çekiyor. Benzer şekilde sade ve işlemeli bluzlar da tesettür giyimin çok talep gören üst giyim ürünlerinden biri. Cepli triko bluzlar, nakışlı modeller, büyük beden tasarımlar geniş bluz model yelpazesi içerisinde görebileceklerinizin bazıları. Bundan başka; dış giyimde de fermuarlı, uzun ve geniş kesim montlar hem sıcak tutuyor hem de oldukça rahat hareket etmenizi sağlıyor. Bej renginde kemerli trençkotlar da günlük buluşmalarda, gündelik gezintilerde çokça tercih edilen tesettür dış giyim ürünleri arasında bulunuyor.