FİRMA KAYIT
Geri Bildirim

Bakiciburada.com

1044

FİRMANIN İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • #bakıcı
  • #bebekbakıcısı
  • #bakıcıarıyorum
  • #oyunablası
  • #çocukbakıcısı

FİRMA HAKKINDA

www.bakiciburada.com, 2008 yılından beri büyük bir hassasiyetle ailelerin çocuklarına yardımcı olabilecek en uygun adayları bulmasına olanak sağlayarak alanında bir ilki gerçekleştirmiş ve Türkiye’yi üniversiteli oyun ablası/abisi kavramıyla tanıştırarak alanında öncü ve güçlü bir kuruluş olmuştur. 

Bu doğrultuda çocuklu ailelerin "oyun ablası-abisi", "saatlik bakıcı", "etüt sorumlusu" (ev ödevlerine-okul derslerine yardımcı), "gölge öğretmen" ihtiyaçlarını aday veritabanımızda bulunan 180.000 üniversiteli gençle karşılamasına yardımcı olduk. 

2008 yılında üniversiteli 2 genç olarak kurduğumuz www.bakiciburada.com’a, 2012 yılında kariyer.net ortaklığıyla gücümüze güç kattık. Türkiye iş kurumundan aldığımız bakıcı bulmaya aracılık izni ve üniversiteli iş arayan adaylardan aldığımız öğrenci belgesi/mezuniyet diplomasını doğrulayarak hizmet verdiğimiz ailelerimizin güvenini kazandık. 

6 yıldır ailerimize en iyi hizmeti vermek için elimizden gelen çalışmayı yaptık. Binlerce ailemizi ve onların çocuklarını buluşturduğumuz akademik eğitim almış oyun ablaları ve abileriyle mutlu ettik. Ailelerimizin bize verdiği referanslar bize güç verdi. Onların teveccühü ile Türkiye’de bir ihtiyaç olan çocuk, hasta, yaşlı bakıcısı, temizlikçi bulmaya aracılık etme hizmetini de vermeye karar verdik. 

Kimlikleri, referansları, akademik eğitimleri doğrulanmış binlerce iş arayan bakıcı ile artık hizmetinizdeyiz. 

Aradığınız bakıcının özelliklerini oluşturacağınız iş ilanında yazın, binlerce güvenilir bakıcının size ulaşmasını sağlayın. Ya da bakıcı havuzumuzdan aradığınız niteliklere uygun adayları siz seçin. Eğitimine, bildiği yabancı dile, oturduğu semte göre bakıcınızı arayın ve bulun, zaman kaybetmeyin!