FİRMA KAYIT
Geri Bildirim

Esra Sönmez Photography

697

FİRMANIN İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • #Doğumfotoğrafçısı
  • #Yenidoğançekimi
  • #İstanbuldoğumfotoğrafçısı
  • #Bebekfotoğrafçısı
  • #Hamileçekimi
  • #şişlidoğumfotoğrafçısı

FİRMA HAKKINDA

Merhabalar,

Ben doğum ve bebek fotoğrafçısı Esra SÖNMEZ. Yavrunuzun varlığını hissettiğiniz her süreçte, siz sadece anı yaşarken, ben makinamla birlikte sizin için hatıralar topluyor olacağım.

​Hamilelikle başlayan ve sonsuza kadara hatırlamak isteyeceğiniz tüm yaş ve gelişim süreçlerinde (Hamile, Doğum, Yeni doğan, 1 yaş pasta patlatma, Yaş günü çekimleri), bebeğinize dair en güzel karelerle yanınızda olmaya hazırım.

​Doğum fotoğrafı çekimleri için tecrübeli kişileri tercih etmenizi öneririm; sadece sertifikaya bakılarak değil, gönlünüzle de seçim yapın. Sertifika kadar deneyim de önemlidir. Çünkü doğum esnasında fotoğraf çekimi gerçekleştirmek, zor bir çekim ortamında dikkatli bir fotoğraf çekimini sürdürmek demektir. Işık kullanımı açısından çok zor olan bu ortamda flaş kullanılmadığından, fotoğrafçının mahareti bu noktada fotoğraflarınızın kalitesine yansır. Doğum çekimlerindeki bu zorlu şartların üstesinden profesyonel ekipmanlarım ve tecrübemle geliyorum. Canon EOS 5D Mark IV marka fotoğraf makinesi ve ortama uygun lens kullanımı ile kaliteli ve detaylı fotoğraflara sahip olmanızı sağlıyorum. Çekimden sonraki en hassas konu ise albüm hazırlığı. Bebek albümlerinde doğru ışık, kadraj ve sıcaklık sağlanması; fotoğrafta doğal yüz temizleme işlemleri gibi fotoğraf işçilikleri albümünüzün kalitesini etkileyen önemli bir faktör. Panoromik albüm seçeneklerimin olduğu doğum albümlerinde sizlere özenli çalışmalar sunuyorum

​Doğum ve bebek çekimleri hakkında detaylı bilgi almak için benimle iletişime geçiniz.