FİRMA KAYIT
Geri Bildirim

Özel Özgür Nesiller Anaokulu

794

FİRMANIN İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • #anaokulu
  • #okulöncesi
  • #kreş
  • #çocukgelişimi
  • #eğitim
  • #ümraniye

FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA
-Vizyonumuz;
Her yerde ve her zaman başarılı olacak, geleceğe şimdiden hazır,
Kendini özgürce ifade edebilen, Atatürk İlke ve İnkılaplarına saygılı, düşünen, sorgulayan,  mutlu, doğa sevgisi ve çevre bilinci yerleşmiş, paylaşmayı bilen ve seven, başkalarının hak ve özgürlüklerine saygılı, ahlaklı, uygar ve özgür  nesiller yetiştirmektir.


MİSYONUMUZ
Okulumuzda Çocuklarımızın tüm yeteneklerini açığa çıkarmak potansiyellerinin en üst noktasına kadar gelişimlerini sürdürmelerine imkân sağlamak 
 Bu çerçevede okulumuzda büyüyen çocuklar;
ülke geleceğine olumlu katkılarda bulunacak çocuklar olacaktır. Okulumuz tüm çocuklarımızın bireysel farklılıklarını gözeten dünya standartlarındaki eğitim anlayışı ile yüksek akademik standartlara sahip çağdaş dünyaya ayak uydurabilen sevgi ve saygı çerçevesinde kendi ayakları üzerinde durabilen yeniliklere açık milli ve manevi değerlere sahip bireyler yetiştirmek ,  Çalışanlarının ve velilerinin bu okulda olmaktan mutluluk ve gurur duyduğu, bir kurum olmayı amaçlar. Ve bu değerler doğrultusunda Atatürk ilke ve devrimlerinden hiçbir zaman ödün vermemeyi kendine ilke edinir.


Çalışma Günlerimiz;
Okulumuz, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak, yılın 12 ayı hafta içi 5 işgünü 07:00 – 19:00 saatleri arasında eğitim vermektedir. Hafta sonları ve Milli Eğitim Bakanlığının duyurduğu resmi tatillerde kapalıdır.

Programlarımız;
Tam Gün: Hafta içi 5 gün 07:00 – 19:00 arası
Yarım Gün (1): Hafta içi 5 gün 07:00 – 13:00 arası
Yarım Gün (2): Hafta içi 5 gün 13:00 – 19:00 arası
Play Grup : Hafta içi 5 gün 10:00 – 13:00 arası
Haftanın Günleri
Pazartesi- Kabuksuz yemiş ve Meyve Günü
Salı-Kitap Günü
Çarşamba-Puzzle Günü
Perşembe-Belgesel Günü
Cuma- Oyuncak Günü