FİRMA KAYIT
Geri Bildirim

Playland - Eğlence Merkezi

280

FİRMANIN İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • #Eğlence Parkuru
  • #Eğlence Alanı
  • #Bowling Turnuvası
  • #VR Oyun Alanı
  • #Trambolin Parkı
  • #Survivor Parkuru

FİRMA HAKKINDA

Oyuncak ve oyun alanı araçları üreten Playland Oyuncak A.Ş. firmamız, İstanbul’da kurulmuştur. Kendine özgü renkleri ve eğlence araçları ile öne çıkan markamız, eğlence dünyasının aranan markaları arasında yer alıyor. Playland; imalat, ithalat, ihracat, satış, kiralama, işletme ve teknik servis alanlarında Türkiye’de ve Avrupa’da distribütörlük, temsilcilik ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

AVM eğlence alanları arasında öne çıkan Playland mağazalarımızda ithal ürünlerin yanı sıra kendi üretimimiz olan oyuncakları da görebilirsiniz. Marka ve endüstriyel tasarım yetki belgesiyle üretilen oyun araçlarımız, çocuklar için sınırsız eğlence sunuyor. Markamız, her alanda bilgisayar destekli projelendirme ve tasarım yaparken eğlence alanında alternatif seçenekler de sunuyor.

Çocuk eğlence alanları arasında önemli bir yere sahip olan markamız, hangi oyun araçlarının imal ve ithal edileceğine, yapılan kapsamlı araştırmalardan sonra karar vermektedir. Markalı ve lisanslı oyuncak ithal eden firmamız; çocuklara doğru eğitim ve oyun zevkini vermeyi amaçlayarak Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Malatya, Mersin, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Uşak gibi şehirlerdeki AVM’lerde bulunan eğlence mağazalarımız ile çocuklar ve yetişkinler için sınırsız eğlence de sunuyoruz. Çocuklar için eğlence alanları arasında bulunan mağazalarımız, kendi oyuncaklarımız ve ithal ettiğimiz oyuncaklar ile donatılmıştır.