FİRMA KAYIT
Geri Bildirim

Seta Plaster - İpek Sıva

307

FİRMANIN İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • #İpek sıva
  • #Canlı sıva
  • #Deco Sıva
  • #Dekoratif Sıva
  • #Pamuk Sıva
  • #Duvar Kaplama

FİRMA HAKKINDA

Yeni nesil ısı, ses ve nem yalıtımlı iç cephe duvar kaplama sistemi

SETAPLASTER İpek Sıva Duvar Kaplama olarak, Dünya standartları kalitesinde üretim yapmaktayız. Yeni oluşumunu sağlayan bir firma olarak, ürünümüzü tanıyoruz. Her zaman ilerlemeyi ve gelişmeyi hedeflediğimiz gibi müşteri memnuniyetini önceliğimize alıyoruz.

Oteller, okullar, şirketler, ofisler, konutlar gibi tüm alanlarda hem sağlık hem konfor hem de görsellik açısından ürünlerimiz Dünya standartlarında bir numara kaliteye sahiptir.

Rakiplerimizin izlemek zorunda kaldıkları mükemmel standartları oluşturan Setaplaster’ın pazardaki bu öncü çizgisinin ardında, müşterilerimiz ile kurduğumuz güçlü iş birliği ve ortak hedeflerimiz var.

Alanında uzman çalışanlarımız ile profesyonel bir ekip kurduk. Yaşam alanlarımızda konforu ve modern görünümü bir araya getiriyoruz. Kaliteye değersiniz.

Misyonumuz

İş ahlakımız, ürün çeşitliliğimiz ve kalitemiz ile müşterilerin ilk tercihi olmaktır. Teknoloji çağının getirdiği kaçınılmaz yenilikler doğrultusunda sizlerin ihtiyaçlarını görerek bakmak, anlayarak çözmek ve en iyi kalitede hizmeti sunmak için buradayız.

Vizyonumuz

Setaplaster olarak vizyonumuz, ülkemizin dış ticaret açığını yerli üretim ile kapatacak eylemlerde bulunmak, iç ticaretimizde şeffaf ve güvenilir bir işletme olmaktır. Gelişmekte olan ülkemiz gelişmeye devam ederken yakından bu gelişime katkıda bulunarak sektörümüzde lider bir konuma gelmektir.