FİRMA KAYIT
Geri Bildirim

Tatilbudur.com

402

FİRMANIN İLETİŞİM BİLGİLERİ

FİRMA HAKKINDA

TATILBUDUR.COM, 3073 TÜRSAB belge numarası ile faaliyet gösteren TATİLBUDUR SEYAHAT ACENTELİĞİ VE TURİZM ANONİM ŞİRKETİ markasıdır. 1997 yılından itibaren Türk turizminde birçok ilke imza atan TATILBUDUR.COM 20 yıldan fazla turizm tecrübesiyle misafirlerine hizmet vermektedir. TATİLBUDUR.COM, "Daha fazla tatil" sloganıyla misafirlerine beklentilerinden daha fazlasını sunup, misafirlerinde daha fazla memnuniyet yaratmayı hedeflemektedir.

TATİLBUDUR.COM, sektörün önde gelen oyuncularından biri haline gelmesi ile birlikte, 2015 yılında İş Bankası grubunun sermaye fonu şirketi olan İş Girişim Sermayesi'nden yatırım alarak ortaklığa imza atmıştır. İş Girişim Sermayesi, turizm sektörünün büyüyen oyuncusu olan TATİLBUDUR.COM'daki yatırımını 2020 yılında büyütmüş ve hisse miktarını artırmıştır. İş Girişim Sermayesi'nin ortak olmasıyla mali olarak gücüne güç katan TATİLBUDUR.COM turizm sektöründe liderliği hedeflemektedir.

Yıllık 50 milyona ulaşan ziyaret sayısıyla TATİLBUDUR.COM web sitesi Türkiye turizminin en çok ziyaret edilen web sitelerinden birisidir. TATİLBUDUR.COM, 0 850 333 3 333 numaralı çağrı merkeziyle misafirlerine beklentilerinden daha kaliteli hizmeti vermektedir. TATİLBUDUR.com, Türkiye çapına yayılmış beş yüzden fazla acenteyi bulan fiziki satış ağıyla da sektörün en gelişmiş oyuncularından biridir.