FİRMA KAYIT
Geri Bildirim

Eren & Gonce Hukuk Danışmanlık

342

FİRMANIN İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • #ailehukuku
  • #cezahukuku
  • #işhukuku
  • #medenihukuk
  • #eticarethukuku
  • #sağlıkhukuku

FİRMA HAKKINDA

İstanbul’un önemli iş merkezlerinden Levent’te Nispetiye Caddesi üzerinde bulunan EREN & GONCE Hukuk Danışmanlık Bürosu; Av. Aylin Esra EREN ve Av. Gizem GONCE tarafından üstün kalite anlayışını benimseyen iki kurucu ortak ile hizmet vermektedir.

Kurucu ortaklar Av. Aylin Esra EREN ve Av. Gizem GONCE; Ticaret Hukuku, Deniz Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Aile Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında tecrübe edinmiş, çözüm odaklı bakış açısına sahip, teknik bilgileri ve edindikleri tecrübeleri harmanlamış uzman avukatlardır.

EREN & GONCE Hukuk Danışmanlık Bürosu; müvekkilleri için hızla sonuç almayı ilke edinen, bilgili, azimli, yaratıcı avukatlarıyla olumlu sonuçlar almayı hedefler.

EREN & GONCE Hukuk Danışmanlık Bürosu; sosyal ve ticari yaşamın değişen ihtiyaçlarına yönelik olarak hızla uyum sağlar, güncel hukuki gelişmelerde uzmanlık kazanarak, doğru iletişim yöntemleri ile hizmet verir.

Dinamik yapıda, uzman danışmanlarla çalışmalarını yürüten EREN & GONCE Hukuk Danışmanlık Bürosu; İngilizce ve Almanca dillerinde yetkin bir biçimde yerel ve uluslararası müvekkillerine hizmet verebilmektedir.

EREN & GONCE Hukuk Danışmanlık Bürosu; çalışmalarında uluslararası standartlara, insan haklarına, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun şekilde çalışarak, sürekli gelişim amacını gösterir.

EREN & GONCE Hukuk Danışmanlık Bürosu; müvekkil odaklı çalışma anlayışı ile iş ortaklarına özel ihtiyaçları için tasarladığı yasal hizmetler sunmaktadır.