FİRMA KAYIT
Geri Bildirim

Gokidy

356

FİRMANIN İLETİŞİM BİLGİLERİ

FİRMA HAKKINDA

Yaşanılabilir bir dünya için sorumluluklarının farkında olarak, dayanıklı, yenilikçi, estetik ve teknolojik ürünleri sayesinde hayatınızı bir adım ileri götürmeyi, teknoloji geliştirmenin yeterli olmadığını bilerek, eko sistemimizi koruyacak bilinç ile hareket etmektedir.

500’den fazla satış noktası ve online satış mağazasıyla tüm Türkiye’ye yayılan GOKIDY, güçlü teknik servis ağı sayesinde satış sonrası hizmetleriyle de fark yaratıyor.

Lisans’lı ürünleri ile sevilen karakterleri evinize kadar getiren GOKIDY Hotwhels, Barbie, Cara, Cars, Frozen, Disney Prenses, Harika Kanatlar lisanslı ürünleri ile sizler için mutluluk üretmeye devam etmeyi hedeflemektedir.

“geleceğe mutluluk bırakın” mottosuyla tasarladığı ürünlerle, birçok ülkede boy gösteren GOKIDY, çocukların gelişiminde fark yaratacak oyun ve oyuncak setlerini global pazara sunmuştur.

Yürümeye başladığımız bu yolda etik ilkelerimiz doğrultusunda sizlerin ihtiyaçlarınızı ve görüşlerinizi kendimize ışık alarak ilerlemeye devam etmekteyiz.