FİRMA KAYIT
Geri Bildirim

Muzipo Kids

707

FİRMANIN İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • #oyungrubu
  • #sporgrubu
  • #çocukatölyeleri
  • #doğumgünü

FİRMA HAKKINDA

Türkiye'nin İlk Çocuk Hareket Üssü Muzipo Kids, 19 merkeziyle 18 ay - 12 yaş aralığındaki çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerini destekleyen bir çocuk aktivite merkezidir.

Çocuk gelişimini çok boyutlu bir bütün olarak ele alan Muzipo Kids, hareket eğitimi ile çocukların fiziksel gelişimine katkıda bulunmanın yanı sıra bilim, teknoloji ve sanatla ilgili etkinlikler düzenliyor, yaratıcılığı artırıcı oyun, drama, müzik, ritim gibi atölyeler tasarlıyor, doğum günü partileri ve grup aktiviteleriyle çocukların sosyalleşmelerini sağlıyor. Her çocuğun gelişim sürecinin ve ilgi alanlarının farklı olduğu göz önüne alınarak, uzman akademisyenler tarafından ayrıntılı ve özenle hazırlanmış bir içeriğin takip edildiği Muzipo Kids, hareket etmenin önemini eğlence ve oyun ile birlikte sunuyor.

Muzipo Kids’in geliştirdiği programlar yaş gruplarına özel hazırlanıyor, farklı yaş gruplarına farklı kazanımlar sağlıyor. Uzman eğitmenler her ay yaptıkları ölçme ve değerlendirmeler ile çocukların gelişimlerini takip ediyor ve ebeveynleri düzenli olarak bilgilendiriyor.