FİRMA KAYIT
Geri Bildirim

New Essentials

460

FİRMANIN İLETİŞİM BİLGİLERİ

FİRMA HAKKINDA

Vücudumuzdaki doku ve organların temel hücreleri kök hücrelerdir. Bunların sınırsız bölünme, kendilerini yenileyebilme, doku ve organlara dönüşme yetenekleri vardır. Bu yüzden NewEssentials ürünlerinde kök hücre tedavileri de oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Bu nedenle NewEssentials, özellikle cilt bakımında kullanılan ürünlerin içeriğine bitkisel kök hücreler ilave ederek, cilt bakımında mükemmel sonuçlar veren dermokozmetik ürünler elde etmiştir. Bitkisel kök hücre bakımı ile cilt bakımının yapılması NewEssentials markası ile ortak Ar-GE Çalışması yapan konusunda uzman biyoteknoloji firmaları, cilt bakımında, cilt yenileme, gençleştirme ve cilt tedavisi için bitkisel kök hücre teknolojisini kullanarak, ciltte fark yaratan bakım ürünleri üretmişlerdir. Cilt lekelerinin giderilmesinde kullanılan NewEssentials ürünleri ciltte kısa bir sürede mükemmel bir etki yaratıyor. Hücre yenileyici NewEssentials ürünleri cildi sürekli uyarmakta, bir yandan cilt lekeleriyle mücadele ederken, diğer yandan günlük cilt bakımı yapmaktadır. Bunun gibi bitkisel kök hücre teknolojisiyle üretilen farklı etkileri bulunan cilt bakım ürünleri NewEssentials’ın geniş ürün yelpazesinde yer almaktadır.

Bitkisel kök hücre bakımı cildin ışıltılı bir görünüm kazanmasına, kuru cilt yapısının nemlenmesine yardımcı olur. NewEssentials, Bitkisel kök hücre bakımı ile sadece Cilt lekeleri gideren ürünlerle değil, aynı zamanda Leke açıcı, Güneş kremi, Cilt temizliği, Nemlendiriciler, Anti-Aging gibi NewEssentials ürünleri ile de beklenilen etkiyi sağlamıştır. NewEssentials ürünleri tüm cilt tiplerine uygun içeriktedir. Cildin donuk görünümünü canlandıran, taze ve sıkı bir cilt elde etmeye yardımcı, cilt bakımında kusursuzluğu yakalamanızı sağlan NewEssentials ürünleri cilt gençleştirmede de bitkisel kök hücre bakımı ile mükemmel sonuçlar vermektedir. Yaşın ilerlemesiyle ciltte kolajen, elastin üretimini gerçekleştiren fibroblast hücrelerinde yaşlanma olmaktadır.

NewEssentials ürünleri ile yaşlanmış hücrelerden yeni genç hücreler üretilmekte ve cilt gençleştirilmektedir. Birçok NewEssentials ürününde kullanılan Bitki Kök Hücre Teknolojisi, ödüllü bir teknoloji olmasının yanında şu anda Kozmetik ve Dermokozmetik alanda en iyisidir.