Geri Bildirim
Anneler için Doğum Hediyesi Önerileri
Anneler için Doğum Hediyesi Önerileri

Anneler için Doğum Hediyesi Önerileri

71

Anneler için doğum hediyesi olarak alabileceğiniz pek çok ürün var. Onlara kendilerini mutlu hissettirmek, çocuklarına gösterdikleri fedakarlıklar karşısında yüzlerini güldürmek için şık, gösterişli, sade, cafcaflı pek çok giyim ürününü tercih edebilirsiniz.

Anne doğum hediyeleri içerisinde aksesuar formu ile de kullanılabilen eşarplar öne çıkıyor. Çiçek motifleri ile süslenmiş, ipek ve rengarenk eşarp modelleri ve kadın gömlek her zaman giyimine özen gösteren anneler için harika hediyeler olabiliyor. Geleneksel ya da modern tasarımların imza atıldığı eşarplar arasından bir tercih yaparak siz de anneler için güzel bir doğum hediyesi alabilirsiniz.

Aksesuar tadında anne doğum hediyeleri grubundan devam etmek isterseniz maske ve kolonya kitleri de tercihiniz olabilir. Özellikle yeni doğum yapmış annelerin, baba ile beraber hem kendilerinin hem de çocuklarının hijyenine ekstra özen göstermesi gerekiyor. Bu noktada bir maske kolonya kiti alarak da annelerin hijyen ürünlerini tek bir yerde muhafaza etmesini kolaylaştırabilirsiniz. Birbirinden zarif ve şık ayakkabılar da doğum sonrasında vücut kitle endeksi değişen annelerin yeni ayakkabı ihtiyaçlarına yanıt verebiliyor. Çok estetik bir anne hediyesi olabilecek bu ürünler, doğumdan sonra hızlıca toparlayan annelerin normal dönemlerdeki ayakkabı numaralarına göre de tercih edilebiliyor.

Bebeğinin ya da kendisinin pek çok eşyasını elinin altında bulundurması gereken anneler için harika çantalar da alabileceğiniz hediyeler arasında yer alıyor. Kapaklı çantalar, büzgülü çantalar ya da sırt çantaları da bu grubun popüler ürünlerinden bazıları. Örneğin, bebek arabası ile yavrusunu gezdiren anneler, ıslak havludan suluğa kadar birçok bebek eşyasını çantasına koyup onu da bebek arabasında bulundurabiliyor. Böylesi zamanlarda da son derece pratik bir işlev gören çantalar, anneler için son derece kullanışlı hediyeler arasında olabilir.

Vücut ölçüleri doğumdan sonra değişen ya da eski formunu hızlıca geri kazanabilen anneler için dış giyim alanında da birbirinden cazip hediyeler var. Özellikle çocuğuna dört gözle bakması için bizzat kendisinin de soğuklardan korunması gereken annelere son moda paltolar, sıcak tutan montlar arasından bir hediye oluşturabilirsiniz. Hamilelik sonrası belirli bir zamanda daha serbest ve rahat giyimi önceleyen annelere ise geniş kesim bir sweatshirt alabilirsiniz. Kaliteli kumaşlardan imal edilen sweatshirt modelleri arasından nokta atışı bir tercih yapabilirsiniz.