Geri Bildirim

KİMDİR?

İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Psikoloji lisans eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca birçok alanda staj yapmıştır. Gelişim Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansına devam etmektedir. Şu anda Bayrampaşa Özel Mediworld Tıp Merkezi’nde kurum psikoloğu olarak görev almakta ve danışmanlık merkezlerinde seans yürütmeye devam etmektedir.
Lisans dönemi boyunca birçok alanı gözlemleme ve deneyimle fırsatı bulmuştur. Anaokulu ve rehabilitasyon merkezlerinde, insan kaynakları departmanında, huzurevinde, birçok farklı danışmanlık merkezlerinde gönüllü stajyer psikolog olarak görev almıştır. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde Türkiye’nin ilk Nöropsikoloğu olan Öget Öktem Tanör’ün yanında bir sene boyunca afazi hastalarıyla birebir olarak çalışma deneyimi elde etmiştir.

Marmara Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlamış olup Aile Danışmanlığı da yapmaktadır.
Çocuklara Uygulanan Objektif Testler, Çocuklarla Bilişsel Davranışcı Danışmanlık Yaklaşımı, Oyun Terapisi, Denver Gelişimsel Tarama Testi, WİSC-R Zeka Testi Eğitimi, MMPI (Çok Yönlü Kişilik Envanteri), Şema Terapi eğitimlerini almıştır. Tv ve radyo programlarına konuk olmuştur. Kurumlarda seminerler vermeye devam etmektedir.

DEVAMI...