Geri Bildirim

KİMDİR?

İstanbul Bilim Üniversitesi'nde Psikoloji lisans eğitiminden sonra uzmanlık eğitimini İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji yüksek lisans programını tamamlamıştır. Lisans eğitimine devam ederken Florence Nightingale Hastanesi Onkoloji bölümünde, çeşitli özel eğitim merkezlerinde, Psikoakademi Bakırköy'de ve anaokullarında stajyer psikolog olarak görev almıştır. Yüksek lisans eğitiminde ise Özel Avrupa Şafak Hastanesi'nde, Yrd. Doç. Dr. Hasan Sezeroğlu ile vaka takibi yapmış klinik stajını tamamlamıştır.

MMPI Çok Yönlü Kişilik Testi, WISC-R, Denver II Gelişim Tarama Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Testi, Benton Görsel Bellek Testi, Beier Cümle Tamamlama Testi, İnsan ve Aile Çizimi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Agte Gelişim Envanteri, Cattell 2A- 3A, Gessel Gelişim Testi, Peabody Resim Kelime Testi, Alexander Pratik Zeka Testi, Porteus Labirentleri gibi testlerin uygulama ve değerlendirme eğitimlerini, Marmara Üniversitesi'nde Aile Danışmanlığı eğitimini ve İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Pedagojik Formasyon eğitimini de tamamlamıştır. 

Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu'ndan Bilişsel ve Davranışçı Terapileri'nin Klinik Uygulamaları eğitimini, Panik bozukluk, Agorafobi ve Sosyal kaygı, Travma sonrası stres bozukluğu, Obsesif-Kompulsif bozukluk, Yaygın kaygı bozukluğu ve Depresyon, Yeme bozuklukları terapi eğitimini ve Oyun Terapileri Derneği başkanı Uzman Klinik Psikolog Birgül Emiroğlu Akay tarafından verilen Oyun terapisi eğitimini tamamlamıştır.

Psikolojinin hayat boyu bir öğrenme ve gelişim süreci olduğu düşüncesiyle hareket ederek eğitim, konferans ve seminerleri takip etmekte, katılım sağlamaktadır. Şuan anlaşmalı olduğu ofislerde çocuk ve yetişkinlerle bireysel terapilerini sürdürmekte olup, tam zamanlı olarak da özel eğitim merkezinde çocuk ve aile görüşmeleri yapmaktadır. 

DEVAMI...