Geri Bildirim

Süleyman Sert

Ergoterapist

334

KİMDİR?

2014 yılında Üsküdar Üniversitesi  Ergoterapi  bölümüne burslu olarak başladım.Lisans eğitimim boyunca Türkiyede Ergoterapi bölümünün mesleki haklarının doğru bir  şekilde tanımlanması için çalıştım.2018 yılında mezun oldum.Türkiyede Ergoterapi bölümümünün ilk mezunlarından olup çalışmalarıma Pediatri alanında devam etmekteyim.Mezun olmadan önce  Pediatri alanında çalışmaya karar verip bu alanda eğitimlere katıldım.NP İstanbul Beyin Hastanesi ve Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesnde  stajlarımı tamamladım.

Ergoterapi öğrencilerinin  mesleki farkındalığını arrtırmak için İstanbul Çağdaş Ergoterapistler Platformunu (İÇEP) Kurdum.

0-3 Yaş Özel Gereksinimli Çocuklar için Sensory İntegration Cognitive Approach JKA Kombinasyonu eğitimi  ve DIR Floortıme Kursuna kursuna katıldım.

Gelişimsel Gecikmeler, Öğrenme problemleri, Gelişimsel Koordinasyon Bozukluğu ,Otizm Spektrum Bozukluğu, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu Dispraksi tanısı almış çocuklarda Ergoterapi müdahalesi gerçekleştirmekteyim.

DEVAMI...